ul. Partyzantów 7, 19-400 Olecko 
Restauracja ASTRA >>O nas

Restauracja ASTRA

Wszystkich odwiedzających Olecko zapraszamy do restauracji ASTRA , która znajduje się w centrum miasta , w sąsiedztwie jeziora Oleckie Wielkie i rzeki Legi.

Restauracja istnieje od 1997 roku, natomiast historia jej sięga początku lat siedemdziesiątych, gdyż od roku 1973 mieściła się w tych murach restauracja “NOWOCZESNA”.

Restauracja ASTRA słynie z profesjonalnej organizacji przyjęć weselnych, bankietów i spotkań biznesowych, studniówek, bali sylwestrowych i karnawałowych, oraz wszelkich przyjęć okolicznościowych, których zorganizowaliśmy bardzo dużo od początku naszej działalności. Doświadczenie i profesjonalizm gwarantuje niezapomnianą atmosferę organizowanych u nas przyjęć.

Nasze potrawy powstają przy użyciu świeżych i naturalnych produktów. W różnorodnym menu znajdziemy potrawy oparte o przepisy kuchni staropolskiej i regionalnej , jak również europejskiej.

Do dyspozycji gości oddajemy cztery klimatyzowane sale konsumpcyjne na 250 miejsc wraz z zapleczem i doświadczonymi pracownikami.
Od początku naszej działalności najważniejszym jej filarem jest KLIENT, którego zadowolenie jest największą satysfakcją w naszej pracy i to jego upodobaniom i gustom jest podporządkowana nasza oferta, którą cały czas rozwijamy i doskonalimy.


Życzymy państwu miłego pobytu w naszym lokalu.

Całkowita liczba odwiedzin: 15568
Dzisiejsza (2018-08-17) liczba odwiedzin: 43
Projekt i wykonanie: BR Janusz Rękawek